Незалежний центр судово-медичної діагностики

Пн - Пт: 09:00 - 17:00

ukr.forensic.medicine@gmail.com

Діяльність

Судово-медична діагностика та судово-медичний аналіз тілесних ушкоджень в реальному часі та за даними наданої медичної документації з відповідним візуальним фіксуванням, в тому числі, і під час перебування в медичних закладах, за місцем мешкання, та на місці події.

Надання консультативного висновку лікаря-спеціаліста у дослідчому періоді (до відкриття кримінального провадження та досудовому періоді) – як джерело доказу, що має статус медичної документації.

Встановлення ступеню тяжкості, часу та механізму утворення тілесних ушкоджень відповідно до чинних вимог до судово-медичної діяльності за заявами зацікавлених осіб без наявності постанови про призначення експертизи судово-слідчими органами, чи ухвали суду, що стане джерелом доказу для відкриття кримінального провадження.

Судово-медичний супровід (консультації) постраждалих та їх представників, адвокатів, страхових компаній та інших осіб в дослідчому, слідчому, досудовому та судовому періодах.

Незалежний альтернативний аналіз раніше проведених судово-медичних експертиз, патологоанатомічних досліджень та інших медичних експертиз, виконаних в державних, комунальних і приватних закладах охорони здоров’я.

Проведення судово-медичних досліджень за даними медичної документації різних термінів давності та раніше проведених судово-медичних експертиз, патологоанатомічних досліджень та інших медичних експертиз в державних, комунальних і приватних закладах охорони здоров’я.

Незалежна участь в оперативно-слідчих діях за позовом постраждалих та їх представників, адвокатів, страхових компаній та інших відповідних осіб за згодою судово-слідчих органів.

Фіксування тілесних ушкоджень отриманих під час бойових дій, або в наслідок порушення законів та звичаїв війни військовослужбовцями підрозділів збройних сил та інших відомств Російської Федерації, що полягали у здійсненні обстрілів цивільних об’єктів, для здійснення позвовів у міжнародні правові организації, суди та інше, з метою стягення відповідної грошової компенсації та покарання агресора.